Soutěž v Hostěnicích

08.10.2013 21:47

V sobotu 5.října 2013 proběhl v Hostěnicích branný závod hasičské všestranosti v kategorii mladých hasičů. Závod byl rozdělen na mladší a starší žáky, dorost a jednotlivce. V tomto závodě museli děti zdolat hned několik disciplín jako běh, topografie, zdravovědu, uzlování, požární ochranu (hasící přístroje, hasiva a jejich použití), střelbu ze vzduchovek, přesun po laně a dorostenci měli skok přes vodní příkop a přesun podle azimutu. V kategorii mladších žáků se naše děti umístili na 9.místě ze 17 drustev, starší žáci obsadili 12.místo z 23 a družstvo smíšené skončilo na 22.místě. V kategorii dorostu - chlapci zabodoval Michal KOKOJAN, který vybojoval 1.místo a v kategorii devčat se na 1.místě umístila Kateřina LÁNSKÁ. Všem mladým hasičum i dorostencům patří velký dík.